İçeriğe geç

Chat

Chat ile free sınırsız ve özgürce bedava görüntülü chat sohbet etmeye başlayabilirsiniz, üyeliksiz her tıklamada yeni bir kullanıcı karşınıza çıkacaktır binlerce online kullanıcı arasından şansınıza kim çıkarsa görüntülü olarak kameralı konuşmaya başlayacağınız yeni nesil sohbet odalarında sizde yerinizi almaya başlayın.

Chat odalarına Türk ve Yabancı bayanlarla görüntülü olarak sohbet edebilirsiniz.

Parasız Görüntülü Sohbet

chatrandom

Görüntülü chat denilince akla ilke gelen chatrandom tarzı yani rastgele webcam sohbet sistemidir bu odalarda Türk ve yabancı kızlarla chat yapabilirsiniz. Şansınız iyi giderse show yapan bir model ile konuşmaya başlayın. Her zaman canlı çevrimiçi kullanıcılar bulunan sistemde bir çok ülkeden insanlar online sohbet etmektedir. Canlı sohbet odaları bulunan bu sistemde kayıt olmadan sohbet bir şekilde sesli ve yazılı iletişim kurabilirsiniz. Yeni koyu görüntülü sohbet siteleri arasında yer alan bu yeni rastgele parasız görüntülü chat bir çok canlı kullanıcı yer almaktadır. Her tıklamada karşınıza yeni bir kullanıcı çıkar ve iyi bir iletişim yolu kurarsanız sizinle konuşmaya başlayabilir.

Görüntülü chat mobil kullanımın artmasıyla bir çok alanda karşımıza çıkmaya başladı özellikle sokağa çıkılamayan dönemin insanların evlerine kapanmasından sonra rastgele görüntülü sistemleri oldukça popüler hal almaya başladı.

Bir çok kullanıcı bu web sitelerinde sevgili bulmaya başladı ve her geçen gün kullanıcı kitlesini artıran alternatif benzeri görüntülü konuşma sitelerinde farklı cinsel tercihlerden insanlarda yer almaya başladı, gay, eşcinsel, lezbiyen, dul , evli, bekar ve gabile cinsel tercihinde olan insanlarla kendilerini bu sohbet sitelerinde ifade edip arayışlarına çözüm bulmaya başladı.

Yeni görüntülü sitelerde teknolojinin ilerlemesiyle bir çok ekstra özellikler eklenmeye başladı bunların başında filtreleme özelliği yani konuşmak istediğin ülkeyi seçebilme veya konuşmak istediğin cinsiyeti seçebilme gibi ekstra özelliklerin yer aldığı bu random konuşma siteleri bedava olmanın yanında bazı siteler bu ekstra özellikleri vip yani ücretli üyeliğe dönüştürerek hizmet vermeye başladı. Bu odalarda Almanya , Amerika görüntülü sohbet odalar , Fransa, Çin , Japonya, Rusya , ukrayna gibi ülkelerden kullanıcılar yer almaktadır.

Rastgele Random Görüntülü Sohbet

Rastgele görüntülü sohbet programı yani her tıklamadan karşınıza random olarak bir kullanıcı çıkarır bu kullanıcının bağlandığı ülke cinsiyeti ve diğer özellikleri tamamen rastgele olarak gelir, karşınıza bazen Rusya, Amerika, Almanya, Fransa, Ukraynalı bir kullanıcı çıkarken, bazı tıklamalarınızda Çin, Japonya, İngiltere gibi ülkelerden internet kullanıcısı çıkarabilir. Tamamen şans üzerine kurulu bu sistemden amaç canlı  sohbet edebilmektedir. Rastgele parasız sohbetin yanında sesli konuşma özelliği ayrıca yer almaktadır. Bu rastgele chat sitelerin başında chatrandom, coomeet, omegle, chatroulette ve ome tv gibi siteler yer almaktadır. Her geçen gün popüler yeni odalar açılmaktadır, açılan her yeni görüntülü chat sitesiyle beraber kullanıcı sayısı her geçen gün artmaktadır.

Rastgele kameralı yabancı chat odalarında hangi insanlar chat yapmaktadır diye bir arayışınız varsa, genç kızlar, dul bayanlar, evli kadınlar, bekar erkekler, gay, lezbiyen gibi cinsel tercihi farklı kullanıcılarla chat yapabilmektedir. Canı sıkılan bir kullanıcı elinde cep telefonu ile mobil olarak görüntülü odalara anında bağlanıp etkileşimde bulunmaya başlayabilir. Bu yüzden günün her saatinde sohbet odalarında bir çok online kullanıcı yer almaktadır. Sizde hemen ücretsiz ve üyeliksiz olarak bu parasız sohbet odalarına bağlanıp chat yapmaya başlayabilirsiniz.

Kısaca özetlemek gerekirse yeni kameralı sohbet siteleri ve app uygulamaları global yani Dünya kameralı sohbet mantığında çalışıp tüm ülkere hitap edebilmektedir. Yabancı dili olan kullanıcılar bu konuda daha şanslı olup konuşma potansiyeli artırmaktadır. Sadece Türkçe bilen bir kullanıcı yabancı Rus bir bayan ile sohbet etmekte zorluk çekebilir bu yüzden İngilizce veya Rusca gibi global dilleri bilen kullanıcılarımız bu konuda zorluk çekmeyecektir.

Kameralı Sohbet

 

Kameralı sohbet özelliği ile rastgele bir kullanıcı ile klavye veya telefon ile yazışarak sohbet edin, Yazışarak sohbet klasik bilinen en eski chat yöntemlerinden bir tanesidir gelişen teknoloji ile daha gibi modern kameralı sohbet odalar oluşmaya başladı. Fakat yazılı iletişim tercihi her zaman geçerliliğini korumaya devam etti çünkü aynı dili konuşmaya iki kullanıcı yazışarak iletişim kurabilirler. Ayrıca ses çıkarılamayan veya farklı durumlarda yazışarak sohbet etmek gerekliliği her zaman doğmuştur. Yazılı sohbet ilerleyen dönemlerde yine geçerliliğini korumaya devam edecektir.

Ayrıca kalıcı bir yazı olması isteyen kullanıcılar veya karşı tarafa ulaşılamayan durumlarda online olduğunda görmesi için yazılı bir not bırakarak iletişimde kalma tercihini kullanabilmektedir. Sonradan tekrar okuma gereği duyacağımız konuşma türleri olabileceği için yazan kişi içinde bir gereklilik olabilmektedir.

Sesli Sohbet Sitesi

Sesli sohbet kullanmak isteyen bay bayan kullanıcıların mikrofonları olmalıdır, Mobil cep telefonu ile konuşarak chat yapmak için harici mikrofona gerek yoktur mobil telefon ile bedava sesli chat edebilirsiniz. Sesli chat yapabileceğiniz indirmeden online tarayıcıda çalışan ayrıca üye olmadanda kullanabileceğiniz sohbet odalarımızı seçebilirsiniz.

Sadece Kızlar

Bu sohbet seçeneğinde sadece bayan kullanıcılar ile karşılaşırsınız bu kullanıcıların bir çoğu show yapan kızlardır. Bu kızlar arasında genelde yabancılar yer alır dünyanın tüm bölgelerinden en kaliteli güzel kızlar ve dul bayanlar ile konuşabilirsiniz.