İçeriğe geç

Facebuzz

Facebuzz sohbet

Facebuzz Görüntülü Sohbet Sitesi

Facebuzz görüntülü sohbet sitesi sayesin de sanal alametler de farklı kesimler bir araya gelerek kendilerine yeni arkadaşlıkların kurma şansı elde edeceklerdir. Bi tür platformların özellikle internetin getirdiği yenilikler ile çok fazla kullanılmaya başlandığı söylenebilir. Özellikle Facebuzz görüntülü sohbet sitesinin sağlamış olduğu güven ve çeşitli kurallar ile daha kontrollü sohbetler edilmektedir. Facebuzz görüntülü konuşma esnasın da insanların birbirleriyle kurduğu iletişimi farklı bir kurum yada internet oranında paylaşmaz. Hersey gizli tutulacak şekilde bir sitem kurularak kurulmuş bir sitedir.

Siteye kolaylıkla bağlanarak eşleştirme başlatmak yada herhangi bir paylaşım da bulunmak isteyebilirsiniz. Bu siteye ulaşmanın yolu ise internet arama motorlarına Facebuzz görüntülü sohbet sitesi yazmaktır. İlk alternatif de zaten site hemen sizleri karşılayacak ve kullanıcı bilgilerinizi isteyecektir. Hemen bir kayıt açarak sizlerde bu sitenin arkadaşlık ortamına dahil olabilir ve keyifli sohbetlere katılabilirsiniz. Facebuzz gibi bir sitenin vermiş olduğu güvenin de etkisiyle daha sık sohbetler ve daha fazla kullanım alanına sahip olmanız mümkün olacaktır. Üstelik eğer kendi isminizi vermek isterseniz de bir nicname  kullanıp yalnızca paylaşmak istediğiniz sohbet arkadaşlarınızla bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Facebuzz Görüntülü Sohbet İçin Gerekenler

Facebuzz görüntülü sohbet için üyelik açacak olan kişilerin bazı şeylere sahip olması gerekiyor. Bu site görüntü ve ses üzerine görüşmeler sağlanmış olduğu için öncelikle bunları sağlayan ekipmanlara sahip olunması gerekiyor. İyi bir görüntü için kamera sistemine, ses sistemine ve de mikrofon ve kulaklık gibi seçeneklerin edinilmesi gerekiyor. Ayrıca kablolu olsun yada köpüksüz olsun herhangi bir internet ağına bağlanmak gerekiyor. İnternet ortamında kurulmuş olan hır web adresine yalnızca bu şekilde ulaşım sağlayabiliyor.  Daha sonra bu siteyi ziyaret ederken görüşme yapmayabileceğiniz bir profil oluşumunu da sağlamanız gerekecektir.

İnsanlara kendinizi tanıtacağınız kısa videolar veyahut da fotoğraflar da ekleyerek daha fazla eşleşme imkanı bulabilirsiniz. Bir sürprizle karşılaşmak istemeyen her kullanıcı karşında ki insanla iletişime geçemedim evvel profiline göz gezdirmektedir. Bu nedenle profillerin buluşma lobilerinde çok etkili bir tercih oluşturduğunu da belirtmek isteriz. Görüşmeler de bulunurken karşı tarafın rahatsız olmayacağından da emin olmalısınız. Çünkü şikayet edilmeniz halinde site güvenlik tedbirleri gergi bazı banlama durumu oluşturabiliyor. Tabi hatalı olduğunuz kesinleşmesi sürece böyle bir durum da oluşmayacaktır. Bu sebeplerden ötürü bazı güvenlik kuralları olduğunu belirterek sizlere bunları açıklamak isteriz.

Facebuzz Sitesinin Kuralları Nelerdir?

Facebuzz görüntülü sohbet sitesi diğer chat sitelerinden farklı olarak görüşmeler esnasın da çok rahatsız edici içeriklerin olmasını istememektedir. Ayrıca sitenin içeriği gereği yaş ile alakalı da bazı kuralları bulunuyor. Bu tamamen sitenin kullanıcıları ile alkali geliştirmiş olduğu güvenlik politikalarının olmasından kaynaklıdır da diye biliriz. Bu nedenle de pek çok online görüşme kullanıcıları özellikle Facebuzz sitesini tercih ediyor diye biliriz. İlk kuralı bu siteyi kullanacak olan kişilerin 18 yaş üstünde olduğunu belirtmesidir. 18 yaş altı kişiler siteyi kullanamayacaklardır. Ayrıca görüşmeler esnasın da eşleşen kişilere hakaret, kudur ve argo içerikli kelimelerin kullanılması da yasaktır.

Kamera açıkken çıplaklık ve de buna benzer içerik de olan video gibi seçeneklerin de oynatılması ve karşı tarafı rahatsız etmesi de yasaktır. Ayrıca siteyi siyasi tanıtım ve reklamlar ya da ticari işler için kullanan kişilerin tespiti üzerine de yasaklar getirilmektedir. Bu sitenin kurslarına dikkat edilerek kullanıldığı taktir de banlama durumu oluşturulmaktadır. Başladıktan sonra engelleri kaldırmak için de yapılması gereken kurallar vardır. Bunun için de Facebuzz sitesi ile iletişime geçerek gerekli tedbirleri almanız gerekmektedir. Zaten ban kaldırma ile alakalı naraları gidermek için de site kendi giriş sayfası da pek çok açıklama da bulunmaktadır. Kamera ve ekipman sorunları ile alakalı da yine siteyle iletişime geçerek sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir